KONST / Litografier / Färglitografi 11795520
nr 1179 5520
Arthur Secunda
(f. 1927), USA
Färglitografi, Signerad, numrerad 193/250, bladets mått: 59x44 cm
Arthur Secunda, amerikansk bildkonstnär född i New Jersey 1927.
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 23 april 2018
kl 20:10:50
100 kr
150 kr
Arthur Secunda
Läs mer om Arthur Secunda